برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : شنبه ۰۰/۸/۱

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» خرید انواع فرش اکریلیک از فروشگاه فرش

فروش فرش های تمام آکریلیک با کیفیت بالا

فرش ماشینی با اینکه کیفیت کمتری از فرش دستباف دارد ولی به علت ارزان قیمت تر بودن و طرح شبیه فرش دستباف مشتریان زیادی را دارا می باشد . فرش های ماشینی کاشان از جهات مختلف مانند شانه و تراکم ، جنس نخ خاب ، طرح و نقشه دارای تنوع بسیار زیادی هستند .
یکی از موارد مهمی که در کیفیت یک فرش تاثیر گذار می باشد جنس نخ و یا الیاف بکار رفته در آن می باشد . در حال حاضر الیاف های مختلفی برای بافت فرش ماشینی در بازار موجود می باشند که می توان آن ها را به گروه های مختلفی تقسیم کرد که در زیر به ان اشاره می نماییم ؛
فرش های ماشینی با الیاف بی سی اف ، فرش های ماشینی با الیاف ابریشم مصنوعی ، فرش های ماشینی با الیاف پلی استر و فرش های ماشینی تمام اکریلیک .
نخ خاب با توجه به این که بیشترین حجم فرش را تشکیل می دهد و تعیین کننده نمای محصول است ، عامل تعیین کننده کیفیت فرش می باشد . یکی از بهترین انواع نخ خاب قالی کاشان از جنس الیاف آکریلیک است . اکریلیک الیافی است مصنوعی که از پلیمری به نام آکریلو نیتریل ساخته می شود . این الیاف به دو صورت رنگی یا سفید خام تولید می شوند . فرش هایی که در آن ها از این نوع الیاف استفاده شده باشد را می توان به عنوان فرش های درجه یک شناخت و قیمت آن ها نسبت به سایر محصولات که در آن ها از الیاف دیگر استفاده شده است بالا تر می باشد . الیاف اکریلیک از جایگزین های الیاف طبیعی می باشد و دارای خاصیت رنگ پذیری یکنواخت و مناسب ، مقاومت مطلوب در برابر عوامل محیطی ، مقاومت در برابر پارگی و آبرفتگی ، عدم پرزدهی و ایجاد حساسیت و طول عمر و ماندگاری زیاد است .
هیت ست در واقع فرایندی است که در مرحله ی ریسندگی روی الیاف اکریلیک انجام می شود و باعث افزایش کیفیت فرش ماشینی می شود . فرایند هیت ست میزان پرزدهی فرش را کاهش داده و ظاهر فرش بسیار زیبا و درخشان تر می کند . فرش هایی که با نخ اکریلیک هیت ست شده بافته می شوند فرش از زیر دست یکنواخت و یکدست برخوردار می شود و این امر باعث جلوه نمایی نقشه فرش می گردد. قابلیت جذب رنگ در نخهای اکریلیک هیت ست افزایش یافته و این فرایند باعث تثبیت رنگ نخ میشود و بعد از شست و شو فرش اکریلیک دچار رنگ رفتگی نمی شود.
شبیه ترین قالی به فرش دستباف بافت پشم ، فرش اکریلیک ماشینی می باشد . از نظر گرما فرش های اکریلیک دارای مقاومت بالایی می باشند به صورتی که اگر در برابر گرمای مستقیم قرار داده شوند می توانند آن را به مدت 5 دقیقه تحمل کنند برای مثال می توانند حرارت یک اتوی داغ را بدون تغییر رنگ و سوختگی تحمل کنند .
از نظر سایش قالی های ماشینی اکریلیک دچار تغییر نمی شوند ولی فرش های دیگر قابل پوسیدگی و خوردگی هستند .
انواع محصولات ماشینی اکریلیک سنتی یا کلاسیک مانند فرش 500 شانه ، فرش 700 شانه ، فرش 1000 شانه ، فرش 1200 شانه و فرش 1500 شانه است .
فرش های 500 شانه در دسته فرش های ارزان و تخفیفی اکریلیک کاشان قرار دارند . ظرافت و زیبایی این فرش های ارزان اکریلیک از دیگر قالی های ماشینی کمتر است  .
فرش های 700 شانه کاشان از الیاف صددرصد آکریلیک هیت ست بافته می شوند . این فرش های زیبا از پرفروش ترین قالی های ماشینی اکریلیک کاشان می باشند که با تراکم های مختلف در رنگبندی های زییا تولید و عرضه می شوند . فرش 700 شانه اکریلیک کاشان ، ضخامت بیشتری از فرش 1000 شانه اکریلیک و فرش 1200 شانه اکریلیک بیشتر دارد .
قالی ماشینی هزار شانه اکرولیک و قالی هزار ودویست شانه اکریلیک کاشان دارای ظرافت خاصی هستند به گونه ای که از نظر ظاهر همانند فرش دستبافت می باشند و با نام فرش اکریلیک دستبافگونه شناخته می شوند . در بافت این قالی های لوکس اکریلیک به دلیل تراکم بالا از الیاف نازک و ظریف اکریلیک هیت ست شده استفاده می کنند تا فرش هم کیفیت بالایی داشته باشد و هم زیبایی ظاهری و لطافت خود را حفظ کند .
فرش 1200 شانه دستبافگونه با تراکم 3600 شانه اکریلیک بسیار ظریف و ریز نقش است . جنس نخ خاب آن 100% آکریلیک و جنس نخ تار و پود آن از پنبه می باشد که بسیار نرم و لطیف است . فرش های اکریلیک کاشان نسبت به سایر فرش های ماشینی از زیبایی و ظرافت بیشتری برخوردار هشتند و به همین دلیل طرفداران زیادی دارند . به دلیل بالا بودن تراکم در فرش های دست بافت گونه اکریلیک فشرگی بین نخ ها زیاد است . فرش های ماشینی اکریلیک تراکم بالا مانند فرش 1000 شانه ، فرش 1200 شانه و فرش 1500 شانه نسبت به سایر فرش های ماشینی از ضخامت کمتری برخوردار می باشند زیرا هر چه شانه و تراکم در یک فرش افزایش یابد ضخامت آن کاهش خواهد یافت .
از نظر ظاهری فرش آکریلیک شباهت بسیاری با فرش پشمی دارد و ماندگاری رنگ آن بسیار بالاست و رنگ های فرش آریلیک بسیار شفاف و روشن است . جنس نخ به کار رفته در نخ تار فرش اکریلیک باید 100 درصد پنبه و جنس نخ پود آن 100 درصد کنف باشد .
فرش های 1500 شانه با تراکم 4500 اکریلیک کاشان به عنوان فرش لوکس و اعیانی شهرت دارند . گرانترین فرش های ماشینی اکریلیک جهان فرش های 1500 شانه هستند که از ظرافت فوق العاده بالایی برخوردارند و فرش‌های 1200 شانه، 1000 شانه، 700 شانه و 500 شانه به ترتیب در رده‌های بعدی قرار می‌گیرند .
یکی از بهترین فرش های اکرلیک هیت ست شده فرش ماشینی گل برجسته می باشد . در تولید این فرش های زیبا از دو نوع نخ با عنوان آکریلیک معمولی و آکریلیک هایبالک استفاده می شود . فرایند هیت ست باعث می شود که الیاف هایبالک دارای حساسیت دمایی خاصی باشد و در آن دما منقبض شود . برای قسمت هایی که باید برجسته باشند از الیاف آکریلیک معمولی استفاده می شود و در قسمت های فرورفته هم الیاف آکریلیک هایبالک به کار می رود .
برای شناخت یک فرش 100 درصد اکریلیک ، باید به چند نکته دقت نمود تا بتوان آن ها را به درستی تشخیص داد . با دست گذاشتن برروی فرش آکریلیک نرمی و لطیف بودن آن را می توان نسبت به سایر فرش های ماشینی تشخیص داد . دست کشیدن بر روی فرش نخ آن به صورت جدا ازهم یا دانه دانه از زیر دست عبور می کند اما در فرش های دیگر با دست کشیدن روی آن نخ فرش به صورت کلاف می باشد . نخ آکریلیک اصلا بوی نفت یا پلاستیک نمی دهد . با راه رفتن روی فرش ، فرش به حالت اول باز می گردد و دارای مقاومت بالایی می باشد که این نشان دهنده وجود نخ آکریلیک در آن می باشد . رنگ این نمونه از فرش ماشینی کاشان رنگی شاد و سرزنده می باشد . از لحاظ اندازه باید گفت که فرش ماشینی درجه یک  اکریلیک کاشان به سه دسته فرش 6 متری اکریلیک ، فرش 9 متری اکریلیک و فرش 12 متری اکریلیک تقسیم می شود و برای اندازه های کوچکتر اصطلاح کناره فرش یا قالیچه را به کار می برند .

خرید انواع فرش ماشینی اکریلیک کاشان
انواع فرش های ماشینی سنتی اکریلیک و فرش های ماشینی فانتزی اکریلیک درجه یک کاشان را می توان از طریق خرید حضوری و غیر حضوری تهیه نمود . در خرید حضوری فرش اکریلیک کاشان می توانید با مراجعه به کارخانه به صورت مستقیم با تولید کننده در ارتباط بوده و فرش را از نزدیک مشاهده نمایید و طرح دلخواه خود را از میان انبوه طرح های فرش اکریلیک کاشان انتخاب نمایید .
بهترین کیفیت فرش ماشینی اکریلیک ، کمترین قیمت فرش ماشینی اکریلیک ، ارسال رایگان فرش ماشینی اکریلیک درب منزل از مزایای خرید اینترنتی فرش اکریلیک کاشان است . در خرید انلاین فرش اکریلیک خریدار به صورت مستقیم و با حذف واسطه های فروش با تولید کننده در ارتباط می باشد .
با خرید غیر حضوری فرش اکریلیک از طریق وب سایت فروشگاه فرش کاشان می توانید فرش های درجه یک اکریلیک را با قیمت مصوب و بدون هزینه های جانبی همراه با ضمانتنامه کتبی و ارسال رایگان خریداری نمایید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه