برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : شنبه ۰۰/۸/۱

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» خرید فرش خوب یک بار برای همیشه از فروشگاه فرش

خرید فرش خوب از فروشگاه فرش کاشان

کشور ایران سرزمین فرش است و شهر کاشان مهد فرش است چرا که بسیاری از تولید کنندگان و کارخانجات فرش و نمایشگاه ها در کاشان و نیز نمایندگی آن ها در کاشان و دیگر شهر ها می باشد . با این که ایران سرزمین فرش است اما هنوز بسیاری از مردم در زمان خرید فرش های ماشینی یا فرش های دستبافت ایرانی نیاز به راهنمای خرید فرش را دارند . زیبایی و شهره فرش های ایرانی تمام دنیا را پر کرده اما این به این معنی نمی باشد که تمامی فرش های ایرانی دارای بهترین کیفیت باشد چرا که بسیاری از عوامل وجود دارد که در کیفیت یک فرش نقش بسیار بالایی را ایفا می کند .با توجه به این که فرش های دستباف ایرانی دارای قیمت های بسیار بالا می باشد و نسبت به فرش های ماشینی گران است ، هرکسی توانایی مالی خرید این فرش ها را ندارد اما خوشبختانه امروزه بازار فروش فرش های ماشینی بسیار داغ شده است و هم چنان ورز به روز تنوع و زیبایی و نقش های زیبایی از فرش های ماشینی توسط طراحان فرش طاحی شده و بافته می شود و نسبت به فرش های دستبافت قیمت کمتری دارد که هر کسی می تواند آن ها را خریداری کند .
در ادامه این مقاله به بخش ها و اطلاعات مهمی که باید برای خرید یک فرش خوب بدانیم می پردازیم :

چگونه یک فرش ماشینی کیفیت خوب را تشخیص دهیم ؟
بهتر است قبل از خرید فرش دقت کنید تا فرش ایراد واشکالی نداشته باشد . پیدان کردن ایرادات و مشکلات فرش پس از خرید فرش فایده ای ندارد مگر از نمایشگاه ها و شرکت هایی فرش را تهیه کرده باشید که امکان بازگشت و خدمات پس از فروش را داشته باشد .
یک دست و هم سطح بودن زمینه فرش : توجه داشته باشید که رنگ فرش در همه سطح فرش یک دست باشد اگر  رنگ فرش در قسمت های بالای فرش با قسمت پایین آن متفاوت و دو رنگ بود از خریداری آن فرش خود داری کنید و دقت کنید تا ریشه های سطح فرش همگی در یک سطح و یکسان پرداخت شده باشد .
مرکز فرش ماشینی : فرش ماشینی را انتخاب کنید که حاشیه های آن از مرکز قالی به طور یکسان و به یک اندازه طرحش بافته شده باشد و چند سانت تغییر در بافت فرش یکی از ایرادات فرش است که می تواند به شما ضرر برساند . بهتر است برای اندازه گیری آن از متر استفاده کنید .

به بخش پشت فرش های ماشینی دقت کنید : علاوه بر سالم بودن و کیفیت روی سطح قالی باید به پشت فرش ها هم هنگام خرید دقت کنید چرا که حرف های زیادی برای گفتن دارد . اگر گره های زده شده در پشت فرش به شکل نامنظم و بی ریخت و هم اندازه بافته نشده بود ، دقیقا زمانی است که باید در کیفیت و خوب بودن فرش شک کنیم چرا که کیفیت روی سطح فرش با پشت آن چیزی نیست که شما انتظارش را در برابر یک فرش خوب دارد و از خرید این گونه فرش ها باید امتناع کنید .

فرش های ماشینی بافته شده با الیاف آکریلیک یا پلی استر : اکثر فرش های ماشینی با دو الیاف پر کاربرد آکرولیک و پلی استر در بافت فرش ماشینی به کار می رود اما تفاوت هایی این الیاف با یکدیگر دارند و هم چنین هر کدام مزایا و معایبی را برای خود دارند . پرزدهی فرش های ماشینی 1200 شانه گل برجسته اکرلیک در طرح مینو یا دیگر طرح های بافته شده طبیعی می باشد اما اگر روند پرز دهی این فرش ها ادامه پیدا کند و چندین هفته ادامه داشته باشد نشانه از نا مرغوب بودن فرش است .

در مقابل فرش هایی که با نخ و الیاف پلی استر بافته می شود می تواندد در مکان های مختلف رنگ های متفاتی را به خود بگیرند به همین جهت سعی کنید در هنگام خرید فرش ها با جنس پلی استر مثل فرش های ماشینی 1500 طرح محیا و ... یک بار آن را زیر نور معمولی و یک بار روی زمین پهن کرده و آن را در تمامی زوایا ببینید .

خصوصیت های یک فرش ماشینی خوب
توجه داشته باشید که فرش ماشینی درجه یک و خوب نباید هیچ ایرادی را داشته باشد ، بنابراین برخی از ایرادات را بیان می کنیم تا متوجه شوید ایرادات فرش به چه شکل است .
بافت فرش ماشینی با دستگاه های خراب باعث می شود تا آثار سیلندر روی فرش باقی بماند .
•در فرش های درجه یک و خوب از الیاف هیت ست شده بکار می رود و نباید نخ های معمولی باشد .
•یک قالی خوب در ابعاد استاندار بافته می شود و نباید از حد استاندارد خود بیشتر یا کمتر بافته شود .
•تیغ خوردگی و پارگی سطح فرش ، کسری و اضافه بودن نخ های خاب فرش نشانه از فرش های بی کیفیت می باشد .
•قلاب خوردگی پشت فرش و نداشتن تراش کافی از ویژگی فرش های کم کیفیت می باشد .
اگر چنین فرش ها را مشاهده کردید بدانیه کیفیت آن خوب نیست و درجه یک نمی باشد پس آن ها را به عنوان فرش های خوب خریداری نکنید .

خرید فرش خوب یکبار برای همیشه از شرکت فرش کاشان
گروه تجاری شرکت فرش کاشان از مجموعه تولید کنندگان فرش است که دارای سابقه چندین ساله در زمینه فرش ماشینی می باشد و دارای اعتبار بالایی در بین تولید کنندگان فرش در شهر کاشان را دارد و خرید فرش از شرکت فرش کاشان تضمین شده است چرا که فرش ها در شرکت و کارخانه شرکت فرش کاشان در بهترین کیفیت جنس الیاف آکریلیک ، شانه و تراکم مختلف فرش ، طرح ها و نقش های به روز و مدرن و جدید ، رنگ بندی های متفاوت و زیبا را با جدید ترین دستگاه های بافندگی فرش بافته و تولید کرده و به دست شما خریداران عزیز فرش می رساند . اگر به دنبال فرش ماشنی خوب و با کیفیت هستید ، خرید فرش ماشینی از این شرکت می توان یکی از بهترین گزینه های شما عزیزان باشد .

مزیت های خرید اینترنتی  فرش خوب از شرکت فرش کاشان
ارسال رایگان فرش درب منزل
•عدم محدودیت زمانی و مکانی خرید فرش ماشینی
•حذف هزینه های تکراری و اضافی
امکان مقایسه فرش های ماشینی موجود در بازار با شرکت فرش کاشان
•امکان قیاس طرح ها و نقش های فرش متنوع و مختلف
پشتیبانی خرید فرش ماشینی به صورت 24 ساعته شبانه روز
پس همیشه سعی کنید فرش های با کیفیت و خوب را خریداری کنید تا چندین سال برای شما عمر کند و از آن در منزلتان استفاده کنید و از زیبایی آن فرش لذت ببرید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه