برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : سه شنبه ۰۰/۶/۳۰

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» خرید فرش کاشان با تضمین پایین ترین قیمت

خرید فرش کاشان ارزان قیمت

واضح و مشخص است که در خرید کالا هر چه کیفیت یک محصول بالا تر باشد بر روی قیمت آن نیز تاثیر می گذارد اما ارزان قیمت بودن یک کالا همیشه نشان دهنده کیفیت پایین یک محصول نمی باشد . شما می توانید با خرید مستقیم از شرکت فرش کاشان صاحب یک فرش ارزان قیمت با کیفیت بالا شوید .
فرش ماشینی پایین ترین قیمت
برای خرید فرش های ارزان قیمت کاشان شما می توانید از طریق شرکت فرش کاشان اقدام کنید . این شرکت با از میان برداشتن واسطه ها و دلال های فرش ماشینی فرش های خود را با بالا ترین کیفیت و پایین ترین قیمت ممکن به دست مشتریان خود می رساند . شاید شما نیز بر این تصور باشید که در خرید آنلاین شما هزینه بیش تری را پرداخت می کنید اما این یک باور غلط است زیرا با خرید حضوری از فروشگاه های فیزیکی و واسطه شما موظف به پرداخت هزینه های اضافی اعم از : هزینه پرسنل فروشگاه ، هزینه اجاره یا قبوض فروشگاه و .... می شوید که واسطه ها مقدار آن را تعیین می کنند .
در قیمت گذاری یک کالا شاخص هایی در نظر گرفته می شود و سپس طبق ویژگی هایی که دارد بر روی آن کالا قیمت گذاری می شود . فرش نیز از این قاعده مستثنی نیست و بر اساس عوامل های مختلف قیمت گذاری می شود .
عوامل موثر بر قیمت گذاری فرش
1- تعداد شانه و تراکم
2- نوع الیاف به کار گرفته شده
3- تعداد رنگ
4-ابعاد فرش
5- کیفیت فرش
6-میزان تقاضا در بازار
تعداد شانه و تراکم هم در کیفیت فرش و هم در قیمت فرش تاثیر گذار است . تعداد شانه و تراکم با قیمت و کیفیت رابطه مستقیم دارد هرچه میزان تعداد شانه و تراکم افزایش پیدا کند قیمت و کیفیت فرش به همان میزان افزایش می باید . نوع الیاف که در فرش استفاده می شود نیز تاثیر بسزایی در قیمت فرش دارد .
شرکت فرش کاشان فرش های خود با بهترین و درجه یک ترین الیاف موجود در بازار که در حال حاضر الیاف آکرولیک هیت ست شده می باشد تولید و روانه بازار می کند . از ویژگی های بارز این الیاف می توان به مقاومت و استحکام بالا در برابر پاخوردگی ، عدم پرزدهی ، قابلیت برگشت پذیری ،ضد حساسیت و آلرژی بودن ، رنگ پذیری بالا ، مقاومت در برابر حرارت و .... اشاره کرد .
ابعاد فرش یکی دیگر از عوامل قیمت گذاری می باشد .هرچه تقاضای یک کالا بالا تر برود در نتیجه تولید آن نیز افزایش می یابد با افزایش تولید قیمت آن کالا نیز کاهش می یابد . هر فرشی دارای ابعاد می باشد . ابعاد استاندارد در تولید فرش عبارت اند از : فرش  شش متری ، فرش نه متری ، فرش دوازده متری . اما فرش در اندازه های سفارشی نیز وجود دارد . فرش های سفارشی و فرش های 12 متری نسبت به سایر فرش ها از قیمت بالا تری برخوردار هستند . از عوامل تاثیر دیگر قیمت فرش ، تعداد رنگ می باشد هر چه تعداد رنگ بالا تر باشد بر زیبایی فرش می افزاید و قیمت آن نیز افزایش می باید .
علت ارزان بودن فرش های ماشینی شرکت فرش کاشان
1- حذف واسطه ها و دلال های فرش ماشینی
2-خرید به قیمت درب کارخانه و پرداخت هزینه اصلی و واقعی فرش
3- خرید مواد اولیه درجه یک و ارزان قیمت
4-حذف هزینه های اضافی و هزینه های فروشگاهی
در میان فروشگاه های اینترنتی رقابتی بزرگ وجود دارد که هر کدام با کاهش هزینه ها و فروش کالا درجه یک با قیمت مناسب سعی دارند از رقبای خود پیشی بگیرند .
خرید فرش کاشان با پایین ترین قیمت
فرش های ارزان قیمت درجه یک را از شرکت فرش کاشان خریداری کنید . برای خرید از این فروشگاه روش های مختلفی وجود دارد که به شرح زیر می باشد :
خرید آنلاین فرش های ماشینی : با مراجعه به فروشگاه آنلاین فرش کاشان شما می توانید به صورت مستقیم از کارخانه فرش کاشان محصول مورد نظر خود را سفارش دهید . در خرید اینترنتی فرش از شرکت فرش کاشان شما از مزیت هایی همچون : امکان مقایسه با سایر  محصولات مشابه ، تنوع بالا در محصولا ت ، دسترسی آسان و سریع و .... بهره مند می شوید . در خرید اینترنتی شما محدود به یک زمان و مکان خاص نمی باشد و در هر کجا که ساکن آن هستید در هر ساعتی از شبانه روز می توانید فرش مورد نظر خود را خریداری کنید .
خرید حضوری فرش های ماشینی : برای خرید حضوری و مراجعه به کارخانه شرکت فرش کاشان قبل از این که اقدامی صورت بگیرد با مشاورین شرکت فرش کاشان هماهنگی های لازم را انجام دهید .
توجه داشته باشید از هر روشی که اقدام به خرید از این شرکت کنید از خدمات پس از فروش فرش این شرکت نظیر ارسال رایگان فرش به سراسر کشور ، برگه ضمانت نامه و گارانتی 10 ساله کتبی و معتبر که نشان دهنده کیفیت درجه یک فرش های کاشان می باشد بهره مند شوید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه